Adrian Kłos – Aktor z filmów Vegi zatrzymał pirata drogowego

Fani kina mogą oglądać Adriana Kłosa w filmach Patryka Vegi. Aktor dokonał w ostatnim czasie obywatelskiego zatrzymania. Jego czyn pomógł policji w schwytaniu nietrzeźwego kierowcy. „To cud, że nikt w ten samochód nie uderzy” – mówił.

Pomimo panujących kar i zakazów na polskich drogach nadal można spotkać nietrzeźwe osoby kierujące pojazdami. Każdego dnia policja zatrzymuje setki takich kierowców. Z prawdziwą plagą możemy się spotkać w okresie świątecznym.

W świecie celebrytów również często usłyszeć można o takich przypadkach. Media od czasu do czasu przypominają historię byłego męża Edyty Górniak, Ewy Farny, czy Joanny Liszowskiej. Te sławy pod wpływem alkoholu spowodowały kolizje lub wypadki samochodowe. Tym razem jednak sytuacja jest odwrotna.

„Pan Adrian” zatrzymał pijanego kierowcę

Jakiś czas temu w magazynie Super Express ukazał się artykuł opisujący obywatelskie zatrzymanie pijanego kierowcy. Bohaterem tej sytuacji był „pan Adrian”, który gonił pijanego delikwenta przez kilka kilometrów. Okazało się, że szalejący kierowca był dobrze znany policji. Po zatrzymaniu okazało się, że był wielokrotnie notowany.

Adrian Kłos(…) Tak się nie zachowuje normalny człowiek, który wsiada za kółko. Goniłem to auto przez 4 km. To, co wyprawiał kierujący przechodziło ludzkie pojęcie. Jechał jak wariat. Wjechał między dwa tiry. Kierowcy ciężarówek widzieli, co się dzieje i zaczęli hamować. Nagle ten odbił gwałtownie w lewo, stracił panowanie nad kierownicą i uderzył w barierki. Potem odbił się od nich, przeleciał przez trzy pasy ruchu i uderzył w prawą barierkę. To cud, że nikt w ten samochód nie uderzył.” – czytamy w magazynie Super Express.

Kilka dni później portal wsensie.pl dotarł do bohatera tej akcji, czyli „pana Adriana”. Okazało się, że to aktor, którego fani kina mogą oglądać w filmach Patryka Vegi. Zagrał w takich produkcjach jak: „Polityka”, „Underdog”, „Fighter”, „Bad Boy” czy „Pętla”. Aktor ujawnił okoliczności obywatelskiego zatrzymania pijanego kierowcy:

Kierowca po wypadku próbował odjechać, ale wyciągnąłem go z samochodu i zabezpieczyłem, że tak to nazwę… do czasu przyjazdu policji. (…) Facet uciekał drogą trzypasmową, zajeżdżając innym autom drogę. Ciężko było mi go dopaść przy jego brawurowej jeździe, bo mimo że auto mam dużo mocniejsze, to nie chciałem tak ryzykować, no a prędkość tu przestawała mieć znaczenie, bo delikwent wjeżdżał przed inne auta i widocznie włączyła mu się w głowie nieśmiertelność.”

Pierwsza motywacja, która spowodowała ruszenie za pijanym kierowcą, wcale nie dotyczyła sprawdzenia jego trzeźwości. Podobno mężczyzna zachowywał się w sposób wulgarny i agresywny, a Adrian Kłos, jak sam mówi chciał wyjaśnić z delikwentem „kwestię jego zachowania”. Pirat drogowy pokazał mu wcześniej środkowy palec i z piskiem opon odjechał. Na szczęście pomimo szalonej jazdy delikwenta i pijackiego wybryku, który mógł skończyć się tragedią, nikomu nie stała się krzywda. Dzięki obywatelskiego zatrzymaniu człowiek ten został ujęty przez policję.

Komentarze i opinie na forum:

Brak komentarzy i opinii na forum do "Adrian Kłos – Aktor z filmów Vegi zatrzymał pirata drogowego"

Zostaw komentarz

Powered by: WP