Anna Wendzikowska – dziennikarka w podróży

Jak donoszą agencje prasowe – znana już dziennikarka oraz aktorka, a także uczestniczka programu tanecznego, czyli Anna Wendzikowska,została zauważona z walizką na lotnisku w Warszawie. W jakim celu – prywatnie, czy służbowo?

Anna Wędzikowska dziennikarka w podróżyZ niedawnych wypowiedzi Anny Wendzikowskiej wiadomo, że prawie kończy już pisanie książki pod tytułem „300 poranków w Londynie”. Z nieoficjalnych źródeł wiadomo, że to stolica Anglii jest celem jej aktualnego wyjazdu. Aczkolwiek wbrew pozorom to nie poszukiwanie inspiracji do książki, ani też wypoczynek, czy nawet nie przedświąteczne zakupy skłoniły dziennikarkę do odwiedzenia Londynu.

Anna Wendzikowska leci do Londynu służbowo jako dziennikarka. Fanów kina powinien zainteresować fakt, że po jej krótkim pobycie w Wielkiej Brytanii, do elitarnego grona gwiazd filmu, z którymi przeprowadziła wywiady, można będzie zaliczyć Martin Scorsese.

Wyjątkowo ambitna dziennikarka na pewno nie marnuje czasu! W czasie tego samego pobytu ma spotkać się również z jednym z najpopularniejszych obecnie idolów nastolatek – czyli Zackiem Efronem.

Znana ze stylowego wyglądu Anna Wędzikowska prawdopodobnie wczuwa się w młodzieżowy klimat wywiadu z nastoletnim gwiazdorem, bo tym razem ubrała się dosyć młodzieżowo, wybierając oryginalne, wpisujące się w klimat miasta lifestylowe buty Reebok BB7700 Mid oraz stylową szarą kurtkę.

Komentarze i opinie na forum:

Brak komentarzy i opinii na forum do "Anna Wendzikowska – dziennikarka w podróży"

Zostaw komentarz

Powered by: WP