Nie tylko 75B, czy 80B! Biustonosze w dużych rozmiarach

Mimo ogromnego postępu  w wielu dziedzinach naszego życia, Polkom wciąż brakuje podstawowej wiedzy na temat tego, jak dobrze dobrać biustonosz.

To dziwne, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że prawidłowe dobranie biustonosza leży w naszym interesie – to dzięki niemu dłużej możemy zachować kuszący, jędrny biust, na którym tak bardzo nam zależy.

BiustonoszeMimo tego większość naszych rodaczek nosi standardowe 75B, nie zważając na to, że biustonosz pije, jest za luźny, czy powoduje formowanie bardzo nieestetycznych „bułeczek” pod pachami. Jeśli i Ty do nich należysz, najwyższy czas to zmienić. W pierwszej kolejności powinnaś dowiedzieć się, jak prawidłowo mierzyć biust. Nie wystarczy luźno owinąć się centymetrem i odczytać wynik. Pod biustem mierzymy się ściśle, a od otrzymanego wyniku dodatkowo odejmujemy 2-3 cm. Obwód w biuście mierzymy luźniej. Otrzymana różnica decyduje o rozmiarze Twojego biustonosza.

Czy zdajesz sobie sprawę, że 75B i 80B nie są jedynymi rozmiarami biustonoszy dostępnych na rynku? Doskonałym przykładem mogą tu być biustonosze renomowanych marek. Biustonosze Lupoline dostępne są w szerokim asortymencie rozmiarów oraz wzorów: do wyboru mamy biustonosze w dużych rozmiarach miękkie, a także usztywniane, czy push upy. Każda z pań z pewnością znajdzie wśród nich coś dla siebie.

Komentarze i opinie na forum:

1 Komentarz / opinia na forum do "Nie tylko 75B, czy 80B! Biustonosze w dużych rozmiarach"

  1. blankafew pisze:

    Moim skromnym zdaniem najlepiej skorzystać z różnych opcji i znaleźć dla siebie odpowiednie rozwiązanie. Każda z nas jest inna, mamy inne potrzeby i wymagania. Ja ostatnio znalazłam sklep, jakim jest etam.pl i stąd moje pytanie. Czy któraś z Was miała styczność z ich produktami? Polecacie? Z góry dzięki za odpowiedź!

Zostaw komentarz

Powered by: WP