Herbalife Nutrition przedstawia Tri Blend Select – pierwszy wegański koktajl w swojej ofercie

Herbalife Nutrition stworzył swój pierwszy wegański koktajl proteinowy Tri Blend Select, poszerzając w ten sposób portfolio firmy o produkty z sektora wellbeing. Tri Blend Select przeznaczony dla osób, dla których ważne jest zdrowie i dobre samopoczucie.

Tri Blend Select zawiera unikalną kompozycję grochu, komosy ryżowej i siemienia lnianego, tworzących mieszankę proteinową wysokiej jakości.

W połączeniu z innymi składnikami dostarcza wszystkich aminokwasów egzogennych. Koktajl jest w 100% wegański, ma niską zawartość cukrów i niesamowity smak. Zawiera składniki pochodzące z naturalnych i ekologicznych źródeł, a jednocześnie dostarcza witaminę C i siedem kluczowych składników mineralnych, stanowiąc idealne rozwiązanie dla osób szukających naturalnego i wysokowydajnego odżywiania. Tri Blend Select, spożywany jako element zbilansowanego posiłku lub po treningu, przed i po południu, może przyczynić się do zwiększenia spożycia białek pochodzenia roślinnego.

Konrad Szałkiewicz, Dyrektor Generalny Herbalife Polska, mówi:

„W Herbalife Nutrition zawsze odpowiadamy na potrzeby konsumentów, oferując produkty, które spełniają najwyższe standardy jakości i świetnie smakują! Tri Blend Select przeznaczony jest dla osób, które zdrowo się odżywiają, zwracają uwagę na skład produktów i są aktywne. Wpisuje się w nurt wellbeing, wpływający na dobre samopoczucie i pozwalający dbać o zdrowie.”
Tri Blend Select o smaku bananowym będzie dostępny w Polsce od 6 sierpnia 2019.

Komentarze i opinie na forum:

2 komentarze do "Herbalife Nutrition przedstawia Tri Blend Select – pierwszy wegański koktajl w swojej ofercie"

  1. Kózka pisze:

    Ciekawa propozycja.

  2. Ania pisze:

    Takie koktajle jeszcze może ok, ale oglądałam kiedyś przygotowywanie tortu wegańskiego, dużo składników niestety wymaga zastąpienia chemią, żeby taki tort powstał.

Zostaw komentarz

Powered by: WP