Horoskop na marzec z Aforyzmem

Prezentujemy dla was horoskop astrologiczny na marzec bieżącego roku przygotowany przez specjalistę astrologa z Viversum. Życzymy pomyślnych wiatrów i wiary w siebie w tym miesiącu rozpoczynającym wiosnę.

baner viversumBARAN

„By zapragnąć przyjaźni nie potrzebujesz wiele czasu, lecz sama przyjaźń jest owocem, który dojrzewa powoli.” – Arystoteles

Barany mogą odczuwać przytłoczenie i przygnębienie spowodowane marcowymi zmianami pogody. Mimo tego, wiele spraw będzie się teraz doskonale układać. Barany rozpoczną nowe działania i na wiele nierozwiązanych wcześniej problemów znajdą ciekawe pomysły. Ich intuicja będzie teraz szczególnie rozwinięta i warto się nią kierować, gdyż może pomóc im w trudnych sprawach. W drugiej połowie marca mogą komunikować się z ludźmi w sposób bardzo dynamiczny, powinny zwrócić uwagę, aby nie przerodziło się to w kłótnie.

W sprawach zawodowych mogą liczyć na duże szczęście. Pojawić się mogą nowe możliwości, podwyżka, awans, dodatkowa praca. Osoby, które szukają teraz pracy mają szansę na znalezienie wyjątkowo interesującej oferty. Szczególnie sprzyjający czas będą miały Barany, które urodziły się między 29 marca, a 5 kwietnia.

Dzięki empatycznemu nastawieniu do ludzi, Barany będą miały okazję nawiązać nowe znajomości i przyjaźnie. Bardziej od romansowania zechcą teraz kontaktów intelektualnych z płcią przeciwną, co może przerodzić się w związek oparty na zaufaniu i przyjaźni. Taki fundament sprawi, że można liczyć na długotrwały i udany związek.

W stałych związkach pojawi się wyrozumiałość, tolerancja i zrozumienie.

Sprawy zdrowotne wymagają, aby Barany większą uwagę zwróciły na prawidłowy sposób odżywiania się, gdyż będą miały skłonność do zatruć. Warto unikać alkoholu i lekarstw.

BYK

„By dokonać wielkich dzieł, powinniśmy nie tylko planować, ale również wierzyć.” – Anatol France

Byki w marcu staną się uczuciowe i emocjonalne. Poczują artystyczne natchnienie, muzyka i poezja będzie teraz bardziej na nie działać. Mogą zapisać się na lekcje śpiewania, bądź gry na instrumentach. Problemy i sprawy pozostawią nierozwiązane, łudząc się, że los sam wszystko załatwi. Odczuwać będą teraz brak energii spowodowany przesileniem wiosennym, a także rozleniwienie.

W sprawach zawodowych powinny korzystać teraz w pełni ze swojej intuicji, gdyż przyniesie im same korzyści. Warto zakończyć wszystkie rozpoczęte inwestycje i realizacje i tylko na nich się skupić, gdyż miesiąc ten nie będzie korzystny na rozpoczynanie nowych przedsięwzięć. Byki będą teraz pracowite, więc codzienne obowiązki nie sprawią im większych problemów. Druga połowa marca może przynieść wybuchowe i gwałtowne reakcje, więc warto podchodzić do pewnych spraw z większym dystansem.

W sprawach uczuciowych Byki muszą uważać na to, aby nie zakochać się w kimś, kto jest już związany. Będą miały okazję i chęci na amory i flirty. W stałych związkach mijać się będą w oczekiwaniach i pragnieniach z partnerem. Problemy pojawią się również w komunikacji, trudno będzie im się wzajemnie dogadać i zrozumieć. Po kłótniach dochodzić może do namiętnych pogodzeń.

Sprawy zdrowotne będą bez większych problemów, Byki powinny jedynie uważać, aby nie zajadać słodyczami swoich problemów. Druga połowa marca przynieść może gwałtowne migreny.

BLIŹNIĘTA

„Cierpliwość jest towarzyszem mądrości.” – Augustyn Św.

Pierwsza połowa marca przynieść może Bliźniętom zmęczenie i znudzenie. Dokuczać im będzie zimowa pogoda, a nadejście wiosny poprawi znacznie humor. Pod koniec miesiąca z optymizmem już spojrzą na świat. Mają teraz szansę, aby poznać kogoś z kim zaprzyjaźnią się na długi czas. Bliźnięta mogą liczyć na pomyślne zbiegi okoliczności i udane spotkania towarzyskie.

Sprawy zawodowe będą miały się bardzo dobrze. Przed Bliźniętami otworzą się nowe perspektywy i możliwości, na duże szczęście mogą liczyć także w kwestiach finansowych, dzięki podwyżce lub otwarciu nowego, dobrze rokującego przedsięwzięcia. Powinny jednak uważać na wchodzenie we współpracę z innymi, gdyż w tym czasie mogą mieć problemy z dogadywaniem się.

Bliźnięta dużo czasu spędzą na spotkaniach towarzyskich, na których poznają nowych ludzi.

Będzie to sprzyjający czas na zakochanie się, jednak większą uwagę powinny zwracać na to, jakimi się ludźmi otaczają, gdyż może być przy nich ktoś, kto nie do końca będzie szczery i uczciwy. W stałych związkach poprawią się relacje. Bliźnięta staną się teraz wyjątkowymi intelektualistami i rozmowy z partnerami dotyczyć będą tematów głównie filozoficznych i artystycznych.

W sprawach zdrowotnych mogą dopadać je infekcje i przeziębienia. Warto, żeby Bliźnięta dużo teraz wypoczywały, wskazane jest również zażywanie kuracji ziołowych, gdyż zioła podnoszą odporność organizmu. Nie powinno się również zapominać o ciepłym ubraniu, ponieważ pogoda może być złudna.

RAK

„Dla ludzi naprawdę wielkich nie ma większej radości od tej, gdy drugim mogą sprawić radość.” – Wilhelm Keppler

Raki w marcu będą rozmarzone i stęsknione za miłosnymi uniesieniami. Artyści, którzy są spod tego znaku mogą liczyć na natchnienie i twórczą pracę. Wyobraźnia będzie podsuwała wspaniałe rozwiązania. Raki mogą mieć teraz skłonność do bujania w obłokach i w efekcie ich praca może powolnym tempem przesuwać się do przodu. Trzecia dekada miesiąca przyniesie rozdrażnienie, a działania Raków wykonywane będą pod wpływem impulsu i emocji, co znacznie utrudni kontakty z ludźmi. Powinny także uważać na wypadki drogowe.

W sprawach zawodowych Rakom układać się będzie dobrze, ale pod warunkiem, że nie będą zachłannie rzucać się na wszystkie nadarzające okazje. Trzeba będzie wszystko na spokojnie poukładać, przemyśleć, a przede wszystkim ocenić swoje możliwości. Podejmowanie się wszystkich prac może doprowadzić do chaosu i niewywiązania się w efekcie z żadnej. Raki mogą mieć teraz tendencję do braku postrzegania rzeczywistości takiej, jaka naprawdę jest. Powinny więc korzystać z porad osób, które myślą bardziej racjonalnie. Od drugiej połowy miesiąca powinny uważać na to, co mówią, by nie zranić innych.

W stałych związkach uczucia na nowo rozkwitną, można oczekiwać przypływu namiętności i czułości. Samotne Raki zatęsknią teraz za bliską osobą, do której można się przytulić i pomimo, że poznawać będą nowych ludzi, a być może nawet się zakochają, to mogą dojść do wniosku, że mylą miłość z przyjaźnią.

Raki będą tęsknić za latem i słonecznymi promieniami. Mogą korzystać z solarium, jednak ważne, żeby robiły to z umiarem. Marzec sprzyjać będzie infekcjom, więc Raki muszą zadbać o właściwą dietę i wypoczynek.

LEW

„Kochać kogoś znaczy na zawsze złożyć w nim nadzieję.” – Gabriel Marcel

W marcu Lwy będą rozkojarzone i zamyślone. Powinny patrzeć na świat bardziej realnie, gdyż ich ogląd świata może być teraz mało realistyczny i może zostać wykorzystany przez nieuczciwe osoby. Zbliżająca się wielkimi krokami wiosna wprawi Lwy w doskonały nastrój. Staną się teraz pełne energii, pomysłowe i z entuzjazmem spoglądać będą w przyszłość. Pojawi się mnóstwo pomysłów, chęci do działania i wiele pomyślnych zbiegów okoliczności.

Sprawy zawodowe rozwijać się będą pomyślnie, Lwy konsekwentnie będą teraz działać, staną się obowiązkowe i pracowite. Zależeć im będzie na dobrych relacjach ze współpracownikami i szefem. Mogą liczyć w tym miesiącu na nowe możliwości, perspektywy. Sprawy finansowe również posuną się w dobrym kierunku i Lwy otrzymają dodatkowe pieniądze w postaci awansu lub podwyżki. Osoby poszukujące pracy mogą trafić na doskonałe miejsce, w którym czeka ich długoletnia kariera.

Stałe związki mogą przeżywać kryzys. Lwy będą zarzucały partnerowi, że nie spełnia ich oczekiwać i pragnień, a także wypomną brak szczerości. Nadszedł czas, aby każdy z osobna zajął się swoimi zainteresowaniami, związek nie polega przecież na robieniu wszystkiego wspólnie. Samotne Lwy staną się teraz wyjątkowo towarzyskie, zapragną nawiązywać nowe znajomości, które od samego początku będą idealizować. Pamiętać powinny także, że nie warto wiązać się z kimś, kto jest już zajęty.

Ostatnie dni zimy wpłyną na Lwy niekorzystnie, narażone będą w tym czasie na osłabienia, przeziębienia i bóle głowy. Powinny skorzystać z kuracji witaminowych i pamiętać o cieplejszym ubieraniu się. Wraz z nadejściem wiosny poprawi się także nastrój Lwów, będą już naładowane energią, pełne wigoru i chęci do działań.

PANNA

„Doskonalenie siebie to źródło wszelkiego postępu i rozwoju moralnego.” – Konfucjusz

Panny w tym miesiącu odbiegać będą od rzeczywistości pogrążone w marzeniach i wizjach. Staną się sentymentalne i spragnione prawdziwej miłości, brakować im może ciepła i romantyczności. Dzięki takiemu nastrojowi zaczną zajmować się muzyką, filmem, sztuką. Wraz z nadchodzącą wiosną zapragną większych kontaktów z naturą. Panny urodzone w ostatnim dniu znaku przeżywać mogą w swoim życiu rewolucje, które niekoniecznie były przez nie zaplanowane.

Sprawy zawodowe wymagać będą kierowania się intuicją i przeczuciem. Rozsądek powinien zejść teraz na boczny tor. Czas ten nie będzie sprzyjający na wprowadzanie nowych przedsięwzięć. Panny powinny skupić się teraz na zakończeniu wszystkich spraw, które rozpoczęły. W drugiej połowie miesiąca pojawią się nowe propozycje, jednak warto podchodzić do nich sceptycznie, gdyż nie będą one solidne.

W sprawach sercowych nastaną dobre dni. Uczucia na nowo rozkwitną, nadejdzie zrozumienie ze strony partnera, a także pojawi się namiętność i spontaniczność. W sferze erotycznej można spodziewać się niezapomnianych wrażeń, Panny staną się teraz wyjątkowo uczuciowe. Samotne osoby mają okazję poznać kogoś, z kim znajdą interesujące tematy do rozmów. Muzyka, wspólne oglądanie filmów pozwoli na emocjonalne zbliżenie.

Pod koniec miesiąca Panny skarżyć się mogą na częste bóle głowy. Uważać muszą również na dolegliwości nerwicowe, gdyż mogą mieć skłonności depresyjne.

WAGA

„Bez majątku wiele do szczęścia brakuje, a z majtkiem jeszcze więcej do szczęścia przeszkadza.” – Władysław Walenty Fedorowicz

Wagi w marcu mogą mieć problemy z koncentracją wynikające z wewnętrznego rozkojarzenia. Spotkania towarzyskie z przyjaciółmi oraz możliwość skonsultowania bieżących spraw z bliskimi zdecydowanie pomogą w znoszeniu szarej i smutnej rzeczywistości. Wraz z pierwszym dniem wiosny i wejściem Słońca do znaku Barana Wagi odzyskają wewnętrzną równowagę i spokój duszy.

Wagi urodzone między 6 a 11 października w sprawach zawodowych będą odczuwać zastój i stagnację, niewiele spraw posunie się do przodu. Mogą mieć wrażenie, że cały czas mają pod górkę i nic nie da się załatwić. Powinny zdobyć się na uporządkowanie swoich zaległych spraw. Jeśli teraz to zaniedbają, to w późniejszym okresie trudniej będzie wystartować z nowymi pomysłami. Pozostałe Wagi czeka sporo ciekawych okazji, powinny jednak pamiętać, żeby realnie oceniać sytuacje, gdyż skutkiem mogą być chybione inwestycje. Ważne jest również , aby skupić się na jednym projekcie i nie planować wielu rzeczy na raz.

W marcu Wagi będą nastawione towarzysko i spotka je wiele okazji, aby poznać kogoś naprawdę interesującego. Powinny uważać na związki pozamałżeńskie oraz na wchodzenie w związki, które trzeba ukrywać przed światem. Lepiej sprawdzić od razu, czy osoba, którą poznały jest wolna, zanim się naprawdę zaangażują.

Wagi pozostające w stałych związkach czeka interesujący okres , wspólnie z partnerem rozpoczną omawianie wielu istotnych spraw. Pewne niedomówienie pojawią się w sferze erotyki, mogą mieć inne niż partner oczekiwania i mniejsze potrzeby.

Przez pierwsze dwie dekady Wagi mogą mieć często chandrę, skłonności do migreny. Będą osłabione i podatne na infekcje. Natomiast z początkiem kalendarzowej wiosny odczują przypływ energii i powróci odporność organizmu. Wyjątkiem są Wagi urodzone 6-11 października, odczują one wiele dolegliwości, szczególnie typu chronicznego.

Wagi urodzone 1-2 października przeżyją poważny kryzys i wielkie zmiany w życiu. Ciężko będzie im się przystosować do nowych okoliczności. Nadchodzące wydarzenia mogą nosić znamiona zrządzeń losu.

SKORPION

„W młodości nasze szczęście jest nadzieją, w starości – rozpamiętywaniem nadziei młodości.” – Samuel Coleridge

Skorpiony w marcu będą bardziej niż zwykle rozmarzone, sentymentalne, większą uwagę zaczną zwracać na piękno wokół siebie i mogą często popadać w poetyczny nastrój. Zbliżająca się wiosna będzie w nich budzić nadzieję na lepsze jutro, a cieplejsza pogoda doda im energii do życia. W trzeciej dekadzie miesiąca staną się bardzo energiczne, stanowcze i jak burza będą szły do przodu, ambitnie realizując wszelkie plany. Lepiej wówczas schodzić Skorpionom z drogi i ustępować w sprawach, które nie mają większego znaczenia.

W sprawach zawodowych skupią się na wypełnianiu codziennych obowiązków. To, co udało się Skorpionom osiągnąć jesienią, teraz trzeba będzie pielęgnować i realizować wytyczone plany. Skorpiony zaczną uciekać w świat marzeń, rozpoczną snucie wizji i planów nowych przedsięwzięć, pomimo niesprzyjającego czasu. Ich pomysły mogą okazać się zbyt utopijne i raczej niemożliwe do realizacji. Skłonności do marzycielstwa warto natomiast wykorzystać w dziedzinach wymagających intuicyjnego i empatycznego podejścia, w działalności artystycznej.

W miłości Skorpiony będą niezdecydowane. Objawi się to zmiennością nastrojów i trudnością w podejmowaniu decyzji. Wolne Skorpiony poznają nowych ludzi, ale nie będą potrafiły wybrać osoby, która im się podoba. W efekcie pozostaną same i ponownie rozpoczną poszukiwanie drugiej połowy jabłka. W stałych związkach może dochodzić do przykrej wymiany zdań, problemów w komunikacji z partnerem i znajdowaniu kompromisu. Skorpiony będą miały tendencję do życia złudzeniami, uciekania w wyidealizowany świat marzeń, codzienność w związku może je przytłaczać. Niektóre z nich mogą mieć chęć na ucieczkę w romans.

Poziom energii u Skorpionów będzie w marcu wysoki, więc ze zdrowiem nie powinny mieć problemów. Czasami tylko pojawi się niesprecyzowana bliżej melancholia. Koniec miesiąca przyniesie poprawę samopoczucia. Należy jednak uważać na bóle głowy i problemy z migreną. Prawdopodobne wypadki i skaleczenia.

Skorpiony urodzone 21-22 listopada mogą natknąć się na przeszkody nie do przebycia, wszelkie próby zapanowania nad swoim życiem mogą spełzać na niczym. Ogólny marazm będzie je przygnębiał. Ambicję odłożą na drugi plan, żeby przetrwać niekorzystny okres.

STRZELEC

„Szczęściem jednego człowieka jest drugi człowiek.” – Jean Paul Sartre

Strzelce będą starały się wykorzystać ostatnie dni zimy do uprawiania zimowych sportów, nie będą więc miały czasu zastanawiać się czy przedwiośnie ma na nie zły wpływ. Mimo tego, że czasem będą odczuwać zmęczenie i osłabienie, przebojem będą kroczyć przez życie. Zbyt dużo będzie się działo ciekawych rzeczy, wiele spraw przybierze nieoczekiwany, acz szczęśliwy obrót i Strzelce będą pełne nadziei, oczekiwań, radosnego podekscytowania.

W sprawach zawodowych mają teraz dobry czas, mogą spodziewać się wyjątkowych okazji i nowych możliwości, otworzą się przed nimi nowe horyzonty. Niespodziewanie może się okazać, że zostały wybrane spośród wielu do awansu lub ciekawej podróży służbowej. Muszą uważać na zbyt ładnie wyglądające propozycje, bo wiele osób może teraz przedstawiać swoje sprawy w sposób odbiegający nieco od rzeczywistości, szczególnie w pierwszej dekadzie miesiąca. Strzelce szukające pracy mogą teraz znaleźć wyjątkowo ciekawe zajęcie lub spróbują otworzyć własną działalność, co może okazać się bardzo intratne. Strzelce będą teraz przebojowe i nic im nie stanie na przeszkodzie, a przy szczęściu, które teraz im sprzyja mogą bardzo dużo osiągnąć.

W miłości szczęście będą mieć zmienne. Z jednej strony będą bardzo towarzyskie i skłonne do poznawania nowych ludzi, więc samotne Strzelce mają okazję spotkać kogoś, z kim będą świetnie się rozumieć na poziomie intelektualnym, ale z drugiej strony będą na innych patrzeć przez różowe okulary i osoba, którą wybiorą dość szybko może okazać się nie taką, jak wydawała się im na początku.

W stałych związkach nastąpi okres dobrego porozumienia z partnerem, szczególnie dobrze będzie im się rozmawiać na tematy intelektualne i artystyczne. Mogą jednak we dwoje bujać w obłokach, co odbije się na życiu codziennym i domowych obowiązkach.

Pod względem zdrowia lepiej będą się czuły w trzeciej dekadzie, natomiast wcześniej mogą odczuwać osłabienie, skłonności do przeziębień, zatem powinny profilaktycznie zaaplikować sobie porcję witamin.

U Strzelców urodzonych w ostatnim dniu znaku pojawią się pomysły na ułożenie sobie życia, które wprowadzą ogólny zamęt, jeśli nie zostaną zweryfikowane z rzeczywistością. Niektóre zmiany mogą być bardzo zaskakujące.

KOZIOROŻEC

„Szczęścia szukaj blisko siebie, bo ono jest w drobnych, codziennych radościach.” – Jozeph Fohat

Koziorożce w marcu będą uciekać w świat marzeń i żyć złudzeniami, szczególnie, że od drugiej dekady miesiąca trudno będzie im się dogadać z ludźmi wokół siebie. Mogą mieć tendencję do wchodzenia w konflikty z innymi. Ze względu na trudniejszą sytuację zawodową mogą czuć się wyraźnie gorzej, co też nie będzie sprzyjać dobrym relacjom z innymi. Zamiast zamykać się w sobie ze swoimi problemami, lepiej omówić je z bliską osobą i rozładować w ten sposób wewnętrzne napięcie. Groźne w skutkach może okazać się picie alkoholu i na pewno nie będzie to najlepszy sposób radzenia sobie ze stresem.

W sprawach zawodowych dla Koziorożców nastanie dobry czas. Od drugiej dekady mogą mieć jednak problemy z komunikowaniem się z szefem lub podwładnymi. Powodem tego będzie wychodzenie z założenia, że to one wiedzą wszystko najlepiej. Powinny uważać na cudowne okazje, które po jakimś czasie mogą przynieść straty zamiast zysków. Również nadmierna ekspansja nie przyniesie oczekiwanych rezultatów. Szczególnie ciężko może być Koziorożcom urodzonym 5-7 stycznia. Będą odczuwać zastój w interesach, brak pracy, brak zleceń, a Koziorożce szukające zajęcia musza uzbroić się w cierpliwość i poczekać na pojawienie się ciekawych propozycji.

W miłości czas będzie bardziej sprzyjający, Koziorożce zaczną romantycznie podchodzić do nowopoznanych osób i mogą się zakochać, tym bardziej, że nowych ludzi wokół nich będzie w tym miesiącu sporo. W stałych związkach należy spodziewać się przypływu miłości. Koziorożce poczują się otoczone opieką i troską, same również będą bardziej niż zwykle czułe i skłonne do okazywania uczuć partnerowi. Sprzyjająca atmosfera ułatwi rozmowy na poważne tematy i snucie wspólnych planów na przyszłość.

Przez pierwsze dwie dekady miesiąca Koziorożce będą czuły się dobrze, nie powinny mieć większych problemów ze zdrowiem, jednak pojawią się skłonności do zatruć pokarmowych. W trzeciej dekadzie powinny zadbać o zdrowie, gdyż grozi im grypa, drobne stłuczenia i skaleczenia, mogą uskarżać się na bóle głowy.

Koziorożce urodzone 29-30 grudnia zaczną przeżywać poważny kryzys w życiu, dotyczacy każdej dziedziny. Będzie to czas intensywnych przemian i lepiej się im poddać niż stawiać opór, gdyż pojawią się sytuacje, na które Koziorożce nie będą miały wpływu.

WODNIK

„Zgłębić prawdę, znaczy — wydobyć ją na powierzchnię.” – Władysław Grzeszczyk

Dla Wodników marzec to miesiąc ożywienia i spotkań towarzyskich. Będą otoczone ludźmi, co wprawi je w doskonały nastrój. Dużo czasu spędzą wśród przyjaciół i zaczną poznawać nowych, interesujących ludzi. Marzec będzie sprzyjał sprawom ducha i te Wodniki, które zajmują się rozwojem duchowym, mogą teraz wiele zrozumieć i osiągnąć w tej dziedzinie. Pojawi się zainteresowanie sztuką, muzyką, poezją, filmem, a także filozofią i sensem życia.

Od trzeciej dekady miesiąca ich życie nabierze szalonego tempa, będą w ciągłym ruchu. Mogą wówczas liczyć na pomyślny rozwój sytuacji i szczęście w życiu.

W sprawach zawodowych zostaną docenione przez szefa lub współpracowników. Ich decyzje mogą okazać się bardzo trafne, a energiczne działanie przyniesie im sporo korzyści. Pojawi się wizja nowego stanowiska, nowej lepszej pracy lub podjecie własnej działalności gospodarczej. Wodniki bezrobotne mogą teraz znaleźć pracę, która przyniesie im satysfakcję. Mimo szczęśliwych zbiegów okoliczności Wodniki będą musiały skupić się na pracy, wykazać się wytrwałością i determinacją w osiąganiu celów, a szczęście uśmiechnie się do nich, gdy na nie zapracują.

Wodniki będą teraz bardzo kochliwe i nastawione na poznawanie nowych ludzi. Mogą jednak mieć skłonność do częstej zmiany zdania, kto tak właściwie ma zostać ich życiowym partnerem. Pojawi się sytuacja gdzie miłość zostanie pomylona z przyjaźnią. Mogą również związać się z osobą, która ma już inne zobowiązania.

Wodniki pozostające w stałym związku będą mieć teraz wrażenie, że związek bardzo je ogranicza, pozbawia wolności i swobody. Niektóre z nich zaczną wchodzić w przyjaźnie o podtekście erotycznym, ale powinny się zastanowić, czy nie jest tak, że fascynuje je sama zmiana, a nie konkretna osoba. Może lepiej docenić oddanie partnera, zamiast dopatrywać się zaborczości tam, gdzie jej nie ma.

Końcówka zimy okaże się niekorzystna dla zdrowia Wodników, pojawią się problemy z układem oddechowym, infekcje gardła, zatem powinny ciepło się ubierać niezależnie od temperatury za oknem. W trzeciej dekadzie miesiąca ich odporność wzrośnie.

Wodniki urodzone w ostatnich dniach znaku mogą mieć poczucie, że wpadły w labirynt bez wyjścia, każda sprawa będzie się niemiłosiernie wlokła, pojawią się trudności w podejmowaniu decyzji.

RYBY

„Siła i piękno są darem młodości.” – Demokryt

Ryby będą teraz miały swój dobry czas, Słońce pozostające w ich znaku doda im energii i sił witalnych, wiele spraw ułoży się pomyślnie. Będą bardzo romantycznie nastawione do życia, odezwą się w nich sentymenty, marzycielstwo, zatem powinny uważać, aby nie zaniedbywać praktycznej strony życia. Mogą częściej niż zwykle myśleć o sensie życia, odczuwać, że są małą cząstką świata, nieco zagubioną i bezradną. Pojawi się zainteresowanie sprawami ducha, sztuką, muzyką, filmem. Pierwsze oznaki wiosny pobudzą je do życia.

W sprawach zawodowych wszystko toczyć się będzie we właściwym kierunku, powoli, ale skutecznie. Kierować będzie Rybami intuicja i potrzeba wsłuchania się we własne wnętrze. Szczególnie dobry czas nastąpi dla Ryby – artystki, pojawi się przypływ natchnienia, co przełoży się na liryczny charakter dzieł. Również w zawodach, w których niezbędna jest empatia, takich jak psychologia, medycyna, opieka socjalna, mogą liczyć na duże osiągnięcia. Wiele osób skorzysta z ich pomocy w tym okresie. Finansowo sytuacja nie zmieni się znacząco w porównaniu do poprzedniego miesiąca, ale też nie powinny mieć większych kłopotów, jeśli tylko nie dadzą się namówić na ryzykowne przedsięwzięcia.

W miłości będą teraz czuły się szczęśliwe. Łatwo będzie im wczuć się w partnera i odgadnąć jego pragnienia, ale może powinny skupić się na tym, czego same oczekują. Empatyczne podejście i chęć dostosowania się do partnera sprawi, że obejdzie się bez konfliktów. W sprawach racjonalnych i praktycznych powinny zdać się na bliskich, bo same mogą błądzić.

Samotne Ryby odczują tęsknotę za miłością i poczuciem jedności z drugą osobą. Bardzo chętnie wejdą w bliskie relacje z innymi. Będą miały wrażenie, że osoby, które staną na ich drodze znają od wieków, co sprzyjać będzie euforycznym stanom zakochania.

W kwestii zdrowia nie powinny mieć większych problemów. Słońce w ich znaku doda im sił i energii, będą pełne wigoru i chęci do życia, choć czasem mogą uciekać od rzeczywistości, co objawi się pociągiem do alkoholu czy leków uspokajających. Pojawią się również dni, w których ogarnie je melancholia.

Ryby urodzone w ostatnim dniu znaku mogą zagubić się w problemach dnia codziennego, mogą wpaść w wir zmian i nagłych wydarzeń. Zwiększy się ich nerwowość, skłonności do nerwicy oraz nałogów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz też:

Działy

Tagi

Popularne

Serwis używa plików cookie, korzystanie z serwisu oznacza zgodę na korzystanie z plików cookie - Polityka Cookies i Prywatności