Smaczna i zdrowa dieta jogurtowa

Chciałabyś poczuć się jak piórko, wyszczupleć i czuć się do tego doskonale? Nic bardziej prostego. W takim celu powstał “jogurtowy” sposób odżywiania.

O czym muszę wspomnieć na start?

Rezultaty diety w zestawieniu ze “stratami” są korzystne. Wada wiąże się wyłącznie z naszym portfelem, bowiem codzienne jedzenie rozmaitych typów jogurtów w dużych ilościach może nas trochę kosztować. 

Dieta jogurtowa dla niektórych jest lekko monotonna. Ale jeśli się troszeczkę ruszy głową i jest się chociaż trochę kreatywnym, to można przyrządzać naprawdę smakowite zestawienia!

Kwestia jedzenia

Pomiędzy trzema najważniejszymi posiłkami możemy spożyć skromny podwieczorek. Dania możemy swobodnie sporządzać tak, by przez dwa tygodnie (czas trwania opisywanej diety) urozmaicić nasze menu.

Nie musisz się martwić o składniki odżywcze, bowiem w tej diecie dostarczamy ich organizmowi całkiem dużo – w szczególności, jeżeli chodzi o fosfor. Do tego czujemy się syci! Nie musimy wybierać jedynie jogurtów naturalnych, lecz także owocowe. Ważne, żeby posiadały aktywne kultury bakterii, które posiadają istotny wpływa na pracę układu trawiennego.

Poza tym wolno sięgać po różnorodne odmiany pieczywa, owoce i jarzyny (na podobnych proporcjach co dieta owocowa oraz śródziemnomorska). Przetestuj dietę przez pierwsze kilka dni, a poczujesz się świetnie i odnotujesz jej wartościowy wpływ, oczyszczając przy okazji układ pokarmowy z toksyn będących skutkiem poprzedniego, niezdrowego trybu żywienia.

Podsumowanie

Podsumowując, “jogurtowa” terapia jest sprawdzonym i szybkim sposobem na zrzucenie kilku kilogramów. Jej największą zaletą jest bezpieczeństwo i różnorodność składników odżywczych, które dostarczamy organizmowi.

Komentarze i opinie na forum:

Brak komentarzy i opinii na forum do "Smaczna i zdrowa dieta jogurtowa"

Zostaw komentarz

Powered by: WP