Lodówka Samsung z tabletem: cena i funkcje

Urządzamy nowe mieszkanie i stajemy przed wyborem – jakie sprzęty kupić do kuchni? Postawić na takie z najbardziej podstawowymi funkcjami, które przecież i tak już wystarczająco ułatwiają nam życie, czy może raczej na supernowoczesne, wyposażone w funkcje, o jakie byśmy nie podejrzewali sprzętów AGD? Zadanie nie jest łatwe, zwłaszcza jeśli mamy na ten cel przeznaczony niemały budżet i chcemy kupić coś, co będzie nam służyło bez zarzutu przez wiele lat. Jednym z ciekawych rozwiązań jest lodówka Samsung z tabletem. Cena w jej przypadku nie należy do najniższych, ale w zamian otrzymujemy właściwie centrum dowodzenia domem. Jest to szczególnie dogodne, jeśli planujemy też zakup innych inteligentnych urządzeń.

białe drzwi z lodówki z magnesami

Funkcje

Każdy, kto choć minimalnie orientuje się w nowościach na rynku sprzętów AGD i RTV, wie, że za pionierskie technologie płaci się sporo. Lodówka Samsung z tabletem potwierdza tę prawidłowość. Trzeba jednak przyznać, że nie płacimy kroci tylko za znaną markę i ładne opakowanie. Taka lodówka jest wyposażona w specjalne oprogramowanie zintegrowane z aplikacją na smartfony. Dzięki temu możemy na bieżąco sprawdzać stan zaopatrzenia naszej lodówki zdalnie, unikając sytuacji, gdzie na zakupach w drodze z pracy nie kupiliśmy akurat tego, co było najbardziej potrzebne.

Dostęp do VOD pozwala na śledzenie ulubionego serialu w czasie przygotowywania posiłków. Za jej pośrednictwem możemy korzystać też z innych popularnych serwisów rozrywkowych. Przydatną funkcją są też podpowiedzi sugerujące, jaki posiłek możemy przygotować akurat z tego, co właśnie mamy pod ręką w lodówce. Dodatkowo kalendarz i notatnik pozwalają uporządkować plan dnia i poinformować domowników o tym, co będzie się działo dzisiaj, jutro, za tydzień.

Funkcja listy zakupów dostępna dla wszystkich użytkowników pozwala dodawać do niej nowe pozycje i mieć w nią stały wgląd. Jest też coś, czym może poszczycić się lodówka Samsung z tabletem. Cena w jej przypadku może być uzasadniona również bardzo niskim poborem energii. Według producenta rocznie wydamy na nią mniej niż 250 zł, co nie jest wysokim rachunkiem, jak na tak duży sprzęt działający bez przerwy.

lodówka Samsung z tabletem i otoczona tabletami fot. Samsung

Cena

Zobacz na stronie producenta: lodówka Samsung z tabletem – Cena

Jak można się spodziewać na podstawie licznych funkcji tej lodówki, jej cena nie należy do najniższych. Właściwie jest dość wysoka i przeważnie trzeba być przygotowanym na wydatek rzędu kilkunastu tysięcy złotych. Mowa o wersji wyposażonej w 3 kamery wewnątrz, kostkarkę do lodu, oczywiście duży wyświetlacz LCD, a także filtr wody, dystrybutor wody, podłączenie do bieżącej wody oraz zamrażarkę z funkcją No Frost.

Całkowita pojemność lodówki z zamrażarką to 550 litrów. W każdej nowoczesnej kuchni przyda się lodówka Samsung z tabletem. Cena urządzenia jest jednak wysoka – czy jest do przyjęcia? Z drugiej strony jest to potężny sprzęt spełniający dziesiątki różnych zadań i funkcji. Jeśli ma działać bez zarzutu, to prawdopodobnie taka cena może nam to zagwarantować.

Komentarze i opinie na forum:

6 komentarzy do "Lodówka Samsung z tabletem: cena i funkcje"

 1. Ewa pisze:

  Dzwoni, kawę mrożoną robi, a jak trzeba to i w trudnych chwilach z Tobą pogada.

 2. Taka sobie ja pisze:

  Mojemu mężowi by się spodobała na pewno. Dzwonić też z niej idzie?

 3. Anonim pisze:

  Pewnie jak z każdą dzisiejsza lodówką, te dzisiejsze nie posłużą już tyle co te stare. One były niezniszczalne.

 4. Bogusia pisze:

  Pytanie na ile ona jest wytrzymała, bo wiadomo jak to jest z elektronikom im więcej, tym więcej rzeczy które mogą przestać działać.

 5. Anik pisze:

  hmm, jak ktoś lubi gadżety i nowinki to pewnie mu się spodoba.

 6. Monia pisze:

  Czadowa

Zostaw komentarz

Powered by: WP