Mikrodermabrazja

Posiadasz na swojej skórze łojotok, uszkodzenia po słoneczne lub cellulit? Marzysz o tym, aby wyglądać młodziej i o wiele zdrowiej? Pragniesz nadać swojej skórze lepszego ładnego wyglądu jak za dawnych lat? Jeśli tak, to powinna Cię zaciekawić mikrodermabrazja. Zabieg ten bez wątpienia pozytywnie wpłynie na Twoją urodę i Twoje zdrowie.

Mikrodermabrazja to nowoczesna metoda mechanicznego złuszczania warstwy naskórka zwanej rogową. Od jakiegoś czasu niezwykle popularna i polecana.

Ma polegać ona na wywołaniu efektu eksfoliacji stosując ścieranie głowic pokrytych warstwą diamentu oraz pompy mającej zasysać martwy zrogowaciały naskórek. Dobrze wykonana i w całości kontrolowana mikrodermabrazja w komplecie z odpowiednio dobranymi kosmetykami poprawia wygląd skóry, pomaga uzupełnić składniki odżywcze, a przede wszystkim nadaje skórze ładniejszy i młodszy charakter.

Mikrodermabrazja pozwala usunąć niewielkie zmarszczki, a także polepszyć krążenie krwi i limfy. Wszystko to dobrze odbije się na Twoim zdrowiu i urodzie.

Komentarze i opinie na forum:

Brak komentarzy i opinii na forum do "Mikrodermabrazja"

Zostaw komentarz

Powered by: WP