Do którego operatora przenieść swój numer telefonu?

Przeniesienie numeru to najlepszy sposób na zredukowanie rachunków za połączenia w sieciach komórkowych. Mamy do wyboru naprawdę dużo operatorów GSM, dlatego każdy powinien zapoznać się bezpośrednio z wszystkimi propozycjami. W szczególności, że każdy klient sieci ma prawo zmiany operatora nie ponosząc żadnych kosztów. Dlaczego tego nie wykorzystać? Zwłaszcza, że niesie to ze sobą w większości przypadków same korzyści. Piszę w większości, gdyż zdarzają się osoby, które rzeczywiście nie przeanalizują co jest dla nich najważniejsze, a decydują się na danego operatora, gdyż słyszały, że jest tani. Nie podejmuj decyzji zbyt pospiesznie.

Warto też skorzystać z portali prezentujących oferty wszystkich operatorów, niektóre nawet ułatwiają przeniesienie numeru do innego operatora. Nie trzeba wtedy skakać ze strony na stronę w poszukiwaniu informacji i ofert poszczególnych operatorów. Dzięki takim portalom można łatwiej wyselekcjonować adekwatną dla siebie ofertę i łatwiej przenieść numer do innej sieci.

Warto obejrzeć również ranking najlepszych ofert operatorów telefonii komórkowej. Obecnie przodują propozycje operatorów Play i T-Mobile. Operator Play stworzył również ofertę celowo przeznaczoną tylko dla klientów przenoszących numer do jego sieci. Ciekawe oferty bez telefonu (tak zwane “tylko SIM”) oferuje również Operator sieci T-Mobile. Są to propozycje występujące pod nazwą marketingową “Zawsze w kontakcie”. W ramach tej oferty mamy usługę “Zawsze rozmawiaj”, która zapewnia prowadzenie bezpłatnych rozmów w ramach globalnej sieci T-Mobile, co oznacza możliwość prowadzenia darmowych nielimitowanych rozmów międzynarodowych. Taka oferta na pewno będzie dobra dla osób, które mają znajomych lub rodzinę za granicą.

Na uwagę zasługują też propozycje operatora Orange. Mamy tu oferty z interesującymi telefonami jak i oferty typu “tylko SIM”. Jedną z ciekawszych propozycji Operatora Orange jest propozycja pod nazwą “Pantera”. Oferuje ona w ramach abonamentu bezpłatny pakiet minut na rozmowy, a także pakiet dostępu do internetu. Taka oferta jest w największym stopniu odpowiednia dla osób korzystających z telefonów typu smartfon.

Komentarze i opinie na forum:

1 Komentarz / opinia na forum do "Do którego operatora przenieść swój numer telefonu?"

  1. Asia pisze:

    Najsensowniejszym rozwiązaniem będzie tu chyba T-Mobile choć i inni operatorzy mają ciekawe rozwiązania. Ale w T-Mobile ma dosyć ciekawe abonamenty multimedialne oraz co, czytamy w tym artykule najatrakcyjniejsze stawki w przypadku wyjazdu za granicę. Sporo osób ma telefony w Erze/T-Mobile dlatego dobrym pomysłem wydaje się usługa nielimitowanych rozmów do wszystkich w T-Mobile (nawet jeśli to T-Mobile niemieckie czy tam holenderskie)

Zostaw komentarz

Powered by: WP