Sławna dieta hollywoodzka

sałatka z owocówDieta hollywoodzka jest dosyć surowa, dlatego umożliwia uzyskanie szybko widocznych efektów.

Nowy jadłospis

Podstawą tego trybu żywienia są owoce. Dietetycy zwracają uwagę na fakt, że w trakcie przystępowania do diety musimy wypijać codziennie dwa litry wody źródlanej. W pierwszym tygodniu możemy konsumować wyłącznie owoce, natomiast w drugim i trzecim tygodniu wprowadzamy do repertuaru cebulę i mięso.

W przypadku pierwszego tygodnia wygląda to dość drastycznie, jednakże prawidłowe stosowanie się do reguł z pewnością zaprocentuje.

Jedzenie a kalorie

Trzeba je stopniowo ograniczać w ten sposób, żeby ostatecznie otrzymać stan blisko 1240 kalorii dziennie. Dieta hollywoodzka w porównaniu do innych trybów żywienia (kryterium – ilość kalorii) nie jest zanadto rygorystyczna. Porcję pożywienia powinny być niewielkie i spożywane parę razy na dzień. Nie wolno zapominać o tym, iż nie wolno wychodzić poza rekomendowaną liczbę kalorii zatem postarajmy się być roztropnymi.

Czego nie powinniśmy konsumować?

Unikajmy szczególnie węglowodanów, a także tłuszczy. Wyrzućmy dodatkowo z nowego repertuaru mleko oraz jajka (na dwadzieścia jeden dni, ponieważ tak długo trwa demonstrowana kuracja).

Efekty

Dieta hollywoodzka pozwala na stracenie nawet pięciu kilogramów w trzy tygodnie. Naturalnie poniektórzy są w stanie spalić mniej nadmiernych kilogramów, inni natomiast więcej. Po zastosowaniu tej terapii odchudzającej może nastąpić efekt jo-jo, dlatego też należy rozważyć możliwość zastosowania jakiejś ustabilizowanej diety po diecie hollywoodzkiej. Osobiście polecam dietę kapuścianą.

Co jeszcze musisz wiedzieć

Jeżeli należysz do ludzi mających problemy ze zdrowiem, warto przed rozpoczęciem diety zasięgnąć opinii lekarza, jaki oznajmi Ci czy zdołać przetrwać dietę hollywoodzką czy nie. Lepiej nie igrać z losem, gdyż może się okazać iż na przykład scharakteryzowana dieta nie zapewnia wszystkich substancji, jakie są potrzebne do prawidłowego funkcjonowania.

Komentarze i opinie na forum:

2 komentarze do "Sławna dieta hollywoodzka"

  1. Martunia pisze:

    Ja tam nie wierzę w nic co hollywoodzkie 😉

  2. Kamila pisze:

    Podobno owocowa dieta jest bardzo zdrowa, nawet podobno jest specjalna terapia przeciw nowotworowa oparta na sokach wyciskach specjalnymi maszynami z warzyw i owoców. Nie pamiętam dokładnie jak się nazywa, ale jest coś takiego.

Zostaw komentarz

Powered by: WP