Jak rozmawiać taniej przez telefon komórkowy?

Jeśli chcesz rozmawiać taniej przez telefon komórkowy powinnaś przejrzeć i porównać oferty wszystkich operatorów telefonii komórkowej. Dość tanim rozwiązaniem są oferty w stylu “Tylko SIM“. Są to oferty abonamentowe operatorów telefonii komórkowej w ramach umowy bez telefonu.

Oferty takie są niesłychanie korzystne pod względem cenowym ponieważ Klient nie otrzymuje od Operatora nowego telefonu ale w zamian otrzymuje bardzo duże korzyści w zakresie stawek za połączenia.

dziewczyna rozmaiwia przez komórkęOferty typu “tylko-SIM” są bardzo korzystne dla klienta pod względem wielkości ponoszonych kosztów. Istnieją serwisy internetowe, które prezentują porównanie i zestawienie ofert telefonii komórkowej. Na przykład stronie Super-sim.pl znajduje się porównywarka ofert. Prezentowane tam oferty jako same karty sim zapewniają tanie rozmowy i tanie smsy.

W krótkim czasie, wzorem innych krajów, można spodziewać się ofert z nielimitowaną ilością sms, czyli zawierające darmowe smsy. W czerwcu 2011 roku Operator T-Mobile wprowadził na polski rynek telekomunikacyjny nową usługę pod nazwą “Zawsze w Kontakcie” a dedykowaną przede wszystkim dla ofert bez telefonu. Usługa ta polega na tym, że klient otrzymuje w ramach określonego abonamentu lub w ramach wyznaczonej opłaty nielimitowane rozmowy i darmowe smsy z numerami T-Mobile w kraju i na świecie.

Komentarze i opinie na forum:

Brak komentarzy i opinii na forum do "Jak rozmawiać taniej przez telefon komórkowy?"

Zostaw komentarz

Powered by: WP